Lot 30
Maart veiling 2017
Frank Tromp de Haas (20e eeuw)

Stilleven met fles en citroen

rechtsonder get.

olieverf op board, 50x59 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140