Lot 31
Maart veiling 2017
Ferry Slebe (1907-1994)

Stadsgezicht

linksonder get. en gedateerd '42

olieverf op schilderskarton, 57x64 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280