Lot 1
Januariveiling 2014
Twee aquarellen, etc

Twee aquarellen: boerderij in de bergen en portret vrouw. Gemengde techniek: Woestijn. Houtsnede: Liggend naakt. Een map met aquarel, litho’s, linosnedes foto: Diversen voorstellingen. (5)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40