Lot 5574
Januari veiling 2017
Een mahoniehouten klepsecretaire.

19e eeuw/ Holland.

Met achter een schuine klep een vakverdeling en met leer ingelegd bureaublad waaronder twee smalle bovenlades en twee brede onderlades met accoladevormig front en op bolpoten.

105x99x55 cm.

€ 100,00
€ 150,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220