Lot 5581
Januari veiling 2017
Een mahoniehouten trumeau.

19e eeuw.

De bovenlade met verguld beslag waaronder twee wangen, de achterwand voorzien van een spiegel, rustend op een plint met klauwpoten.

91x105x48 cm.

€ 80,00
€ 120,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100