Lot 96
Januari veiling 2017
Lucebert (1924-1994)

'En pensant'

get. en gedateerd '93

ets, oplage 5/10, 65x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 150,00
€ 200,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160