Lot 93
Januari veiling 2017
Corneille (1922-2010)

'Rose tropique'

rechtsonder get. en gedateerd 1972

kleurenlitho, oplage 178/190, 48x55 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150