Lot 84
Januari veiling 2017
Hubert Bekman (1896-1974)

Het witte huisje

rechtsonder get. en gedateerd 1942

olieverf op doek, 49x69 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100