Lot 83
Januari veiling 2017
Jos Croïn (1894-1949)

Stilleven met engel en bloemen onder glazen stolp

linksonder get. en gedateerd '36

olieverf op doek, 59x49 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170