Lot 81
Januari veiling 2017
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

Scheepswerfje (1918), niet get. aquarel, zonder lijst, 49x63 cm. Amsterdam (1931), rechtsonder get., litho, zonder lijst, 41x49 cm.

Daarbij: 2 affiches van H.E. Roodenburg. En Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943), Poortje (1909), rechtsonder get., aquarel, zonder lijst, 22x21 cm.

€ 100,00
€ 140,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80