Lot 77
Januari veiling 2017
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

Oost-Indische kers

linksonder get. en gedateerd 1924

olieverf op doek, 48x38 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260