Lot 76
Januari veiling 2017
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

Fuchsia

rechtsboven en rechtsonder get. en gedateerd 1927

olieverf op doek, 42x35,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220