Lot 73
Januari veiling 2017
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

Binnenplaats boerderij Oud Valkenburgseweg in Houthem, Limburg

linksonder get. en gedateerd '34. n dorso atelieretiket met adres van de kunstenaar: " 't Weusthag ", Duinweg, Wassenaar.

olieverf op doek, geplakt op board, 45x60 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180