Lot 72
Januari veiling 2017
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)

Bloemstilleven (2x)

beide get. en resp. gedateerd 1923 en 1975

pastel, 43x34 cm en aquarel, 37x49 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80