Lot 69
Januari veiling 2017
Evelyn Snoek (20/21e eeuw) en Onbekend (20e eeuw)

Dag en nacht

rechtsonder in potlood get. H.E. Snoek

kleurenets, 1/1, 63x98 cm

Daarbij: Abstract, rechtsonder onduidelijke initialen en datering '66, litho, zonder lijst, 54x43 cm

€ 140,00
€ 180,00

Startbod: € 0