Lot 66
Januari veiling 2017
Corneille (1922-2010)

Vrouw met sigarette

rechtsonder in potlood get. en gedateerd 2000

kleurenlitho, 13/125, 65x50 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170