Lot 60
Januari veiling 2017
Henk van Vessem (1939)

'De ochtend', 'De middag'

beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd 2000

2 kleurenlitho's, 77/100, 70x42 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100