Lot 59
Januari veiling 2017
Henk van Vessem (1939)

'De avond', 'De nacht'

beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd 2000

2 kleurenlitho's, 77/100, 70x42 cm

€ 150,00
€ 200,00

Startbod: € 0