Lot 57
Januari veiling 2017
Paul de Vries (20/21e eeuw)

Abstract in rood (2x)

beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd 1999

2 kleurenlitho's, resp. 8/80 en 9/80, 50x50 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50