Lot 43
Januari veiling 2017
Manier van H. Savrij (20e eeuw)

Zomerdag met rustende koeien in een weide

linksonder get.

olieverf op doek, 54x104 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325