Lot 42
Januari veiling 2017
M. Fellinger (rond 1900)

Portret van Friedrich Spies, vader van operazangeres Hermine Spies

rechtsboven get. in dorso stempel op doek 'Dusseldorf'

olieverf op doek, 67x54 cm

Herkomst: geportretteerde is de overgrootvader van de inzender.

€ 150,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160