Lot 15
Maart veiling 2017
Reinoud d'Haese (1928-2007)

'... l'ennui de mon system'

metaaldruk, oplage 8/21, 92x65 cm

rechtsonder gesigneerd,

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0