Lot 14
Maart veiling 2017
Jan Cremer (1940)

'Tulipe Germania', 'Tulipe Babette' en 'Tulipe du Nord

alle rechtsonder in potlood get. en gedateerd '96

3 kleuretsen, oplage resp. AP IV/VI, AP IV/VI en AP I/VI, elk gemiddeld 15x15 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0