Lot 10
Maart veiling 2017
Kees van Bohemen (1928-1985)

Wielrenner

rechtsonder get. en gedateerd '69

zeefdruk in kleur, oplage 51/75, 53x49 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120