Lot 9
Maart veiling 2017
Karel Appel (1921-2006)

Portret met hond

rechtsonder get. en gedateerd '77

zeefdruk in kleur, oplage 84/100, 85x68 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140