Lot 8
Maart veiling 2017
Reinoud d'Haese (1928-2007)

'Le messagier'

rechtsonder in potlood ge.t en gedateerd '71

zeefdruk, oplage 16/50, 31,5x45 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 100,00
€ 150,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70