Lot 32
Januari veiling 2017
Adine Engelman (1937-2015)

Abstract in groen geel rood, Abstract in oker blauw

beide in dorso get. en gedateerd '66. Rond 1969 naam veranderd in Adine Engelman.

2x olieverf op doek, zonder lijst, 110x89 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200