Lot 31
Januari veiling 2017
Adine Engelman (1937-2015)

Abstract in oranje en blauw

in dorso get. en gedateerd 1963. Rond 1969 naam veranderd in Adine Engelman.

olieverf op doek, zonder lijst, 120x120 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150