Lot 30
Januari veiling 2017
Adine Engelman (1937-2015)

Abstract in oranje en blauw

beide in dorso get. en gedateerd resp. 1963 en 1964. Waarvan 1 met adresstikker 'Zuid Schalkwijkerweg Haarlem' en 'Koudenhorn Haarlem'. Rond 1969 naam veranderd in Adine Engelman.

2x olieverf op doek (waarvan 1 zonder lijst), 120x100 cm en 100x80 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200