Lot 7
Maart veiling 2017
Kees van Bohemen (1928-1985)

Liefdespaar

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '75

zeefdruk in kleur, oplage 27/100, 45,5x45 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200