Lot 6
Maart veiling 2017
Karel Appel (1921-2006)

Portret

rechtsonder get. en gedateerd '77

zeefdruk in kleur, oplage 53/100, 76x59 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200