Lot 5
Maart veiling 2017
Karel Appel (1921-2006)

'L'homme'

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '69

zeefdruk in kleur, oplage 79/85, 50x65 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet

€ 300,00
€ 400,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650