Lot 25
Januari veiling 2017
Theo Wolvecamp (1925-1992)

Figuren

r.o. get. en gedateerd '89

zeefdruk in kleur, oplage 112/150, 50x65 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 250,00
€ 350,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200