Lot 23
Januari veiling 2017
Kees van Bohemen (1928-1985)

Wielrenner

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '92

zeefdruk in kleur, oplage 75/100, 45x45 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100