Lot 22
Januari veiling 2017
Henk van der Vet (1939-2016)

Portretserie Christian Dotremont en Karel Appel

alle rechtsonder in potlood get. en gedateerd '82

7 zeefdrukken, alle E.A., elk 51x66 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 300,00
€ 500,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280