Lot 35
Januari veiling 2017
Piet Coldewey (1877-1962)

Bloemstilleven

rechtsonder get. en gedateerd '54

olieverf op doek, 50x64 cm

€ 120,00
€ 160,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70