Lot 41
Januari veiling 2017
Bernardus Alfons Ignatus Gerardus (Bernard) van Vlijmen (1895-1977)

Portret van elegante heer

rechtsonder get. en gedateerd '48

olieverf op doek, 69x59 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0