Lot 20
Januari veiling 2017
Bram Bogart (1921-1912)

Geel blauw (1969) en Rood, wit, zwart (1967)

beide rechtsonder get. en gedateerd

2 zeefdrukken in kleur, oplage 77/150 resp. 75/151, 49x69 en 50x67 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300