Lot 17
Januari veiling 2017
Kees van Bohemen (1928-1985)

Zittend naakt

rechtsonder gesigneerd en gedateerd '81

zeefdruk in kleur, oplage 69/125, 69x52 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100