Lot 16
Januari veiling 2017
Karel Appel (1921-2006)

Personages

rechtsonder get. en gedateerd 1979

zeefdruk in kleur, oplage 17/90, 84x66 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 400,00
€ 600,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550