Lot 14
Januari veiling 2017
André van Lier (1951)

Constructivistische composities (portfolio)

alle in potlood get. en gedateerd '81. Uitgever: Van Lier Artinvestment

map met 10 zeefdrukken, alle genummerd 70/100, elk prent 50x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 150,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70