Lot 12
Januari veiling 2017
Corneille (1922-2010)

Vrouw met bloem

rechtsonder get. en gedateerd '93

zeefdruk in kleur, oplage 67/200, 79x69 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 250,00
€ 350,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220