Lot 10
Januari veiling 2017
Kees van Bohemen (1928-1985)

Baviaan

rechtsonder get. en gedateerd '78

zeefdruk in kleur, oplage AP II/ XX 1978, 72x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150