Lot 8
Januari veiling 2017
Corneille (1922-2010)

Vrouw en vogel in gras

bovenmidden get. en gedateerd '77

zeefdruk in kleur, oplage 112/125, 65x50 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 250,00
€ 350,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150