Lot 6
Januari veiling 2017
Jan Cremer (1940)

Blauwe hond

rechtsonder get. en gedateerd '85

zeefdruk in kleur, oplage H.C., 52x40 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200