Lot 5
Januari veiling 2017
Karel Appel (1921-2006)

Twee personen

rechtsonder get. en gedateerd '96

zeefdruk in kleur, genummerd E.A. VII/X, 57x76 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 400,00
€ 500,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650