Lot 4
Januari veiling 2017
Bram Bogart (1921-2012)

Blauwe cirkel

rechtsonder get. en gedateerd 1980

zeefdruk in kleur, oplage 84/90, 72x85 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180