Lot 68
Januari veiling 2017
Kovasc Tamas Volmos (1951)

'Történés' / Vier figuren

rechtsonder get. en gedateerd '87

olieverf op board, 42x53 cm

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 0