Lot 126
Maart veiling 2017
Toegeschreven aan Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)

Scheepje

olieverf op doek, geplakt op karton, zonder lijst, 12x22,5 cm

Herkomst:
-Via vererving uit de familie Mesdag in de collectie van de nazaten van de laatste eigenaar.

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500