Lot 58
Willem Elisa Roelofs (1874-1940)

Visstilleven met spieringen

linksonder get.

olieverf op paneel, 16x44,5 cm

Herkomst: Galerie J. van den Elshout, Anna Paulownastraat, Den Haag

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600